Katalog hostess

Hostessy na eventy

Hostessy obsługujące wydarzenia takie jak targi, konferencje, eventy, pokazy.

Hostessy tłumaczki

Podczas międzynarodowych targów i eventów niezwykle ważne są hostessy ze znajomością języków obcych, które ułatwią kontakt z potencjalnymi klientami.

Fordanserki - hostessy od dobrej zabawy

Fordanserki - to określenie opisujące grupę dziewczyn, hostess, których zadaniem jest po prostu dobra zabawa.

Modelki

Piękno w najczystszej postaci. Podczas pokazów mody, sesji zdjęciowych, pokazów fryzjerskich oraz podczas kręcenia klipów reklamowych po prostu nie może ich zabraknąć.

Barmani / Bariści

Bariści i barmani wraz z całym wyposażeniem uświetnią każde wydarzenie przyciągając większą ilość osób do Państwa produktu lub stoiska.

Animatorzy

Nasi animatorzy zaktywizują wszystkich Państwa gości, aby event był jeszcze ciekawszy, a ludzie bardziej zaangażowani.

Instruktorzy sportu

Chcesz zorganizować event sportowy? Zapewnimy opiekę wykwalifikowanych instruktorów każdej dyscypliny sportu, którzy zadbają o bezpieczeństwo klientów i przeszkolą ich z podstaw dyscypliny.

Wypożyczalnia strojów

Jak uczynić piękne jeszcze piękniejszym? Jak przyciągnąć uwagę jeszcze bardziej? Jednolite stroje dla hostess sprawią, że nasze hostessy będą jeszcze bardziej widoczne.

Wsparcie marketingowe

Dzięki długoletniej obecności w branży możemy Państwu doradzić i polecić sprawdzonych podwykonawców. Od budowy stoisk targowych po fotografów reportażowych. Zajmiemy się również koordynacją wszystkich działań.